CUMHURİYETİMİZ 95 YAŞINDA

YÜKSEKOKULUMUZ
FAALİYETLERİMİZ
TESİSLERİMİZ
TANITIM
Keçiborlu Meslek Yüksekokulu 1994 yılında kurulmuş olup, bu yıldan beri ülkemizin bilimine, sanayi ve teknolojisine başarıyla hizmet sunmaktadır. Ülkemizin ve dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerimize teorik ve pratik anlamda bilgi, beceri ve deneyim kazandırarak başarılı birer eleman olarak yetişmelerini sağlamaktayız. Mezun ettiğimiz elemanların hem çalışmakta oldukları kurumlarında ve hem de kendi özel çalışma alanlarındaki başarıları bunun canlı kanıtları olmaktadır. Mezunlarımız aranan nitelikli elemanlar olarak Yüksekokulumuzun adını ülkemizin ve dünyanın her köşesinde duyurmaktadır.

Yüksekokulumuz, ülkemizin yükseköğretimine, geçmişinden aldığı güvenle her geçen gün kendisini daha da yenileyip geliştirerek hizmet etmeye devam edecektir. Tüm öğrencileri, böyle bir akademik ortamı birlikte paylaşmaya ve ileri düzeyde bilgilendirmeye, böylece kendilerini geliştirmeye davet ediyoruz.

Yüksekokulumuz, Bilgisayar Programcılığı, Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı, Elektronik Teknolojisi, İklimlendirme Teknolojisi, Makine, Otomotiv Teknolojisi, Mekatronik, İşletme Yönetimi, Bankacılık ve Sigortacılık olmak üzere toplam 9 programla Önlisans düzeyinde eğitim ve öğretimini sürdürmektedir..

Okulumuz Keçiborlu ilçe merkezinde 17.500 m2 taşınmaz üzerine kurulu 6.200 m2 kapalı alanı mevcut olup, eğitim binası, idare binası, yemekhane, kafeterya, 8 atölye, kütüphane, 3 bilgisayar laboratuarları ve fitness salonu bulunan sekiz ayrı binada eğitim ve öğretimini sürdürmektedir. Ayrıca yeşil alanları, basketbol ve voleybol sahası, halı sahası, futbol sahası gibi imkanlarada sahiptir.

Neredeyim? KeciborluMyo.net Site HaritasıKeciborluMyo.net » Yüksekokulumuz » Genel Bilgiler » Tanıtım
#11863
BAĞLANTILAR
3.126.037  155  
Copyright 2007 by mCayirLi.net Güncelleme: Aralık 25, 2014
Süleyman Demirel Üniversitesi Keçiborlu Meslek Yüksekokulu, 32700 Keçiborlu / Isparta / TÜRKİYE
Telefon: +90 246 541 36 20 - Faks: +90 246 541 36 10